II miejsce w konkursie “Kręci mnie zdrowie”

data: 29/04/2014 || autor: DG

zamknij

Reprezentacja szkoły w składzie: mgr Aleksandra Surdel, mgr Aneta Kowalska i mgr Janusz Hajduk oraz niezawodni Michał Zdrzałek i Patryk Cyprys uczestniczyli wczoraj w uroczystej gali finałowej, która przyniosła naszej szkole II miejsce i nagrodę finansową na zakup sprzętu sportowego za całoroczny udział w konkursie Fundacji Alchemia Sportu Kręci mnie zdrowie. Udział w konkursie wiązał się z organizacją licznych imprez promujących powszechne uprawianie sportu i zdrowy tryb życia, w tym również prawidłowe nawyki żywieniowe. W ubiegłą środę szkolne podsumowanie konkursu zaszczycił swoją obecnością premier RP i przewodniczący Parlamentu Europejskiego, prof. Jerzy Buzek.

Wszystkim zaangażowanym w realizację konkursu dziękujemy i gratulujemy! Niech nas kreci zdrowie!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021