potyczki wokalne Julii

data: 30/04/2014 || autor: Dawid Szymała

zamknij

Julia Lisoń, uczennica klasy 2A naszego liceum podąża ku wyznaczonym sobie celom i miała ostatnio szansę wystąpić na kilku festiwalach nawet rangi międzynarodowej, a były to: I Wojewódzki Festiwal Piosenki Francuskiej, XXIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Żory 2014, Festiwal Młodych Talentów w Zabrzu oraz Festiwal Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej w 3 zabrzańskim LO.

Do niewątpliwych sukcesów należy zaliczyć już same występy na tychże konkursach (były one poprzedzone eliminacjami a nawet próbami z profesjonalnym zespołem, w którego skład wchodzili muzycy zespołu tworzącego muzykę irlandzką znanego na całym świecie – Carrantuohill – w przypadku żorskiego konkursu).

Koniec końców Julia zwyciężyła w Festiwalu Piosenki Francuskiej oraz otrzymała wyróżnienie podczas Konkursu Młodych Talentów – oba konkursy odbyły się tego samego dnia, więc 4 kwietnia można zaliczyć do udanych dni Julii.

Akompaniował jej nasz tegoroczny abiturient – Daniel Grychtoł.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021