półfinał wojewódzki w piłce nożnej

data: 09/05/2014 || autor: DG

zamknij

29 kwietnia 2014  na boisku Orlik w Knurowie zostały rozegrane mecze półfinałowe wojewódzkiego turnieju piłki nożnej Licealiada chłopców szkół ponadgimnazjalnych
Zespół Szkół im. I. J. Paderewskiego w Knurowie (liceum i technikum) reprezentowała waleczna drużyna  w składzie:  Szymon Napierała, Mateusz Mazur, Mariusz Mondry, Michał Bielecki, Adam Bukowiecki, Bartosz Kutypa, Bartosz Marczak, Michał Bylak, Grzegorz Guzera, Patryk Malinowski, Dawid Capek, której w tegorocznych rozgrywkach udało się dotrzeć aż do półfinałów. Trnaerami drużyny są mgr Aneta Kowalska oraz mgr Marian Karliński.
Nadmieniamy, że nasza szkoła pełniła rolę organizatora rozgrywek półfinałowych. Dziękujemy wszystkim za pomoc organizacyjną oraz udostępnienie obiektu.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021