sukcesy drużyny PCK

data: 16/05/2014 || autor: DG

zamknij

Czerwonokrzyska reprezentacja szkoły w składzie: Paulina Kaleta, Magdalena Skupień, Klaudia Pieniak, Aleksandra Beck, Angelika Jasto  pod opieką prof. Aleksandry Surdel uczestniczyła w czwartek 15.05.2014 w uroczystej gali podsumowującej tegoroczne osiągnięcia.

Nasze uczennice zajęły II miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy i będą reprezentować miasto podczas rozgrywek okręgowych w Katowicach w przyszłą sobotę.  Paulina Kaleta IId  jest zwyciężczynią Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK i uczestniczyła w zawodach okręgowych, gdzie zajęła VII miejsce.

Gratulujemy!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021