Laur Knurowa w nasze profesorskie ręce

data: 17/06/2014 || autor: DG

zamknij

Pani Profesor Maria Grzelewska, emerytowany nauczyciel historii w naszej szkole,  została uhonorowana tegorocznym Laurem Knurowa 2014 – prestiżową nagrodą za dorobek zawodowy. Pani Maria jest badaczką i propagatorką historii Śląska, naszego miasta, Krywałdu, a w roku Jubileuszu 60-lecia również naszego liceum, z pasją nadaje znaczenie naszym lokalnym sprawom, dziejom i ludziom.

Składając gratulacje i wyrazy szacunku tegorocznej Laureatce przypominamy że laureatem Lauru Knurowa jest także nasza Szkoła (2004), chór Schola Cantorum (1995) oraz emerytowany dyrygent Scholi prof. Jerzy Pogocki  (2004), również nauczyciel liceum, inicjator nadania knurowskiemu Zespołowi Szkół imienia Ignacego Jana Paderewskiego.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021