LYKEION

data: 16/06/2014 || autor: B.Lezuch

zamknij

Pomyślną rekrutację do Akademii Młodych Biologów ” LYKEION” – AMB, przeszedł uczeń klasy I o nachyleniu medycznym Arkadiusz Smołka. “LYKEION” to projekt którego celem jest współpraca wybitnie uzdolnionych uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z naukowcami uczelni wyższych w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych. Uczestnicy biorą aktywny udział we wszystkich proponowanych zajęciach, w tym zajęciach pracowni biologii Pałacu Młodzieży, zajęciach laboratoryjnych na uczelniach wyższych,wycieczkach i zajęciach w terenie. Uczestnicy  wykonują ponadto własne prace naukowe z pomocą pracowników naukowych oraz biorą aktywny udział w konkursach, konferencjach naukowych, itp. Już 24 czerwca 2014 Arek weźmie udział w IV Konferencji Naukowej AMB, która odbędzie się w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Życzymy sukcesów naukowych !!!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021