pojubileuszowo

data: 29/09/2014 || autor: DG

zamknij

Kłaniamy się wszystkim Absolwentom, którzy niezmiernie licznie odwiedzili swoją szkołę w miniony weekend. Dziękujemy Gościom za obecność. Pozdrawiamy wspaniałych Artystów i Konferansjerów. Wyrażamy swoje uznanie ekipie technicznej realizującej koncert. Wszystkim dziękujemy za niepowtarzalną, wzruszającą atmosferę tego spotkania.

Dziękujemy Parafii św. Cyryla i Metodego za uroczystą niedzielną Mszę św.

Dziękujemy sponsorom, firmom Protos i Event 360, pracujących z nami cały weekend.

Serdecznie dziękujemy wszystkim instytucjom i  ludziom dobrej woli, którzy zupełnie bezinteresownie wspomogli organizację Koncertu Jubileuszowego, udostępniając swoje zasoby materialne w postaci krzeseł, wykładziny, ekranu, obrusów, porcelany, łyżeczek, koszy na kwiaty, transportu i innych drobnych, ale ważnych spraw.

Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły dziękujemy za wspólny trud organizacyjny, mobilizację, ciężką pracę, terminowość, niezawodność.

kilka zdjęć

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021