Weekendowe Uroczystości Jubileuszowe czyli program Zjazdu Absolwentów

data: 25/09/2014 || autor: DG

zamknij

Drukuj / Pobierz – Program Zjazdu Absolwentów (PDF)

Program Zjazdu Absolwentów Kopa Lat

Sobota, 27 września 2014

14.00 – rejestracja uczestników Zjazdu Absolwentów, odbiór materiałów zjazdowych

14.00 – 16.00 – zwiedzanie szkoły, kontemplacja starych fotografii i kronik, rozmowy z przyjaciółmi i znajomymi, spotkania z Profesorami, poczęstunek przy kawie (stara sala gimnastyczna), możliwość zrobienia pamiątkowej fotografii, możliwość zakupu dodatkowego albumu pamiątkowego

15.00 – oficjalne otwarcie stałej wystawy grafik i nadanie imienia Marii i Jana Wałachów polonistycznej pracowni dydaktycznej (sala nr 6, parter), kustosz wystawy prof. Urszula Kędzior absolwentka 1969, nauczyciel plastyki i wiedzy o kulturze 1976-2007

16. 00 – Koncert Jubileuszowy (nowa hala sportowa przy budynku Liceum Ogólnokształcącego), w programie wprowadzenie Sztandaru Szkoły, występy chóru Schola Cantorum, dużo wspomnień, muzyki, śpiewu w wykonaniu Absolwentów i Uczniów Szkoły.

19.00 – odjazd autokaru odwożącego Uczestników Balu Absolwentów do Karczmy Wrazidlok w Nieborowicach, wjazd od ul. Rybnickiej; w sali bankietowej prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z opisem stolików (wg roczników)

 

Niedziela, 28 września 2014

11.30 – uroczysta Msza św. Koncelebrowana oraz poświecenie Sztandaru Szkoły w kościele pw. św. Cyryla i Metodego w Knurowie Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, w intencji dyrektorów, grona pedagogicznego, pracowników, absolwentów i uczniów Zespołu Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego w Knurowie pod przewodnictwem ks. proboszcza Mirosława Pelca, Słowo Boże wygłosi ks. Radosław Adamiak, absolwent szkoły, poświęcenia sztandaru dokona ks. Piotr Larysz, prefekt szkoły, oprawę chóralną zapewnia Młodzieżowy Chór Mieszany Schola Cantorum pod batutą Pani Dyrygent Kamilli Pająk

 

 

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021