do maturzystów

data: 23/10/2014 || autor: DG

zamknij

Centralna Komisja Egzaminacyjna uprzejmie przypomina, że witryna internetowa www.cke.edu.pl jest jedynym źródłem wiedzy na temat obowiązujących wymagań programowych, zasad organizacji i wszelkich uprawnień uczniów klas III Liceum Ogólnokształcącego, którzy w maju 2015 roku i w latach następnych przystąpią do egzaminu maturalnego w nowej, zmienionej formule. Znajdują się tam również informacje dla uczniów klas IV Techników, którzy zdają w 2015 r. tzw. starą maturę, czyli egzamin którego formuła jest już dobrze znana.

CKE zaprasza po:

  • informatory z poszczególnych przedmiotów (opis egzaminu, przykładowe zadania wraz z rozwiązaniami)
  • przykładowe arkusze egzaminacyjne, zestawy zadań i nagrania z języków obcych
  • przykładowe zadania z matematyki na poziomie rozszerzonym

Zwracamy uwagę maturzystom, że szkoła organizuje i sprawdza matury próbne wg arkuszy z wydawnictw edukacyjnych (WSiP w październiku, Operon w listopadzie). Próbne matury wg arkuszy egzaminacyjnych dostarczonych przez CKE odbędą się w naszej szkole w grudniu 2014 i styczniu 2015.  Do końca października CKE udostępni przykładowe zadania do części ustnej egzaminu z języka polskiego, komentarz i nagranie ilustrujące modelowy przebieg takiego egzaminu.

Do matury pozostało niewiele ponad 5 miesięcy.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021