inauguracja Uniwersytetu Licealisty

data: 24/10/2014 || autor: B.Lezuch

zamknij

w roku akademickim 2014/2015 odbyła się wczoraj 23 października 2014 o godz.12.00 w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM w Katowicach. Aleksandra Libera ( IId ),  Paulina Kaleta (IIId),  Monika Szczeponik (IIId) oraz Jakub Dzindzio (IIIc) to “Studenci” Uniwersytetu Licealisty Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy przeszli pomyślną rekrutację ( w czerwcu) do programu. Podczas uroczystości odbyło się Pasowanie na Studenta i wręczenie indeksów przez Prorektora prof.dr.hab.n.med. Jerzego Wojnara. Najwięcej wrażeń i emocji  było jednak podczas zwiedzania Centrum Dydaktyki i Symulacji  oraz Kampusu Uczelni. Teraz pozostaje już tylko realizacja pasji medycznej i regularne uczestnictwo w zajęciach naukowych na Uczelni….

Fotoreportaż

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021