prozdrowotnie

data: 15/10/2014 || autor: DG

zamknij

Akcja honorowego oddawania krwi, przeprowadzona 14 października 2014 w naszej szkole przez p. Aleksandrę Surdel, szkolne koło PCK oraz Centrum Krwiodawstwa z Katowic i Honorowych Dawców Krwi z Knurowa spotkała się ze sporym zainteresowaniem i pozytywnym odzewem pełnoletnich uczniów. Zebraliśmy 3 litry krwi. Wszystkim zaangażowanym w promocję idei krwiodawstwa dziękujemy.

Jednocześnie niepełnoletni uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w warsztatach pomagających budować silną, niewrażliwą na  uzależnienia osobowość. Organizatorem zajęć było Starostwo Powiatowe w Gliwicach.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021