Uniwersytet Śląski Maturzystów

data: 22/10/2014 || autor: TD

zamknij

Uniwersytet Śląski Maturzystów pragnie zaprosić uczniów Szkoły na Roczne Warsztaty powtórkowe . Wszystkie zajęcia poprowadzą wykładowcy Uniwersytetu Śląskiego oraz trenerzy Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów. Rekrutacja została przedłużona do 27-go października.

  • Warsztaty od listopada do kwietnia – 10h zegarowych miesięcznie;
  • Zajęcia w małych grupach: 6-10 osób;
  • Efektywna i ciekawa metoda edukacyjna, polegająca na miksowaniu konwencji: wykład, odwrócona klasa”, gamifikacja, ćwiczenia warsztatowe, gry, burza mózgów, mapy myśli, multimedia, nauka przez doświadczenie, techniki ułatwiające zapamiętywanie;
  • Program zgodny z najnowszymi wymaganiami MEN i CKE;
  • Zajęcia w salach Uniwersytetu Śląskiego oraz tematyczne zajęcia poza murami uczelni.

Uczniowie zapisują się na Warsztaty Roczne indywidualnie. Szczegóły oraz formularz zapisu można znaleźć na stronie www.maturzysta.us.edu.pl w zakładce „Roczne Warsztaty”.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021