Młodopolski Kraków – wycieczka edukacyjna klas trzecich

data: 14/11/2014 || autor: M.Popowska

zamknij

24 października 2014 r. uczniowie klasy IIIa oraz uczniowie klasy IIIb i IIId odbyli wycieczkę edukacyjną do Krakowa. Krakowskie spotkania młodzież rozpoczęła od wizyty na XVIII Krakowskich Targach Książki. Uczniowie zwiedzili poszczególne hale, zapoznali się z wydawniczymi nowościami, a także mieli możliwość uzyskać autograf znanych w naszej kulturze postaci, jak na przykład ojciec Leon czy Wojciech Cejrowski. Następnym punktem wycieczki było zwiedzenie najstarszej części Uniwersytetu Jagielońskiego, muzeum miasta Krakowa w podziemiach oraz Muzeum Wyspiańskiego. Wycieczka zakończyła się wizytą w teatrze im.J.Słowackiego, gdzie obejrzeliśmy świetnie zrealizowaną czarną komedię „Arszenik i stare koronki” z doskonałą kreacją Anny Polony.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021