Narodowe Święto Niepodległości

data: 06/11/2014 || autor: DG

zamknij

Poczet Sztandarowy Szkoły (Katarzyna Falkiewicz, Laura Zbierańska, Mateusz Kuchta) będzie reprezentował społeczność szkolną w dniu 11 listopada 2014 podczas miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości, na które składają się Msza św. w kościele pw. św. Cyryla i Metodego oraz uroczysty przemarsz pocztów sztandarowych i delegacji pod Pomnik Powstań Śląskich przy ul. Dworcowej.

Sztandar z symbolami narodowymi i wizerunkiem patrona szkoły, uczestnika wydarzeń 1918 roku, Ignacego Jana Paderewskiego został wprowadzony do szkolnego ceremoniału podczas obchodów 60-lecia LO. Aktualnym uczniom szkoły sztandar został przekazany przez p. Waldemara Balucha, pierwszego na liście uczniów szkoły, absolwenta 1958 oraz p. Martę Gabigę i Sandrę Woźnicę, maturzystki 2014.

Jednocześnie przypominamy, że poniedziałek 10 listopada 2014 jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021