Pierwsze minuty

data: 27/11/2014 || autor: B.Lezuch

zamknij

Jaki należy udzielać prawidłowo pierwszej pomocy?

Jak  należy zachować się w sytuacji zagrożenia? to zagadnienia z warsztatów z zakresu udzielania I pomocy przeprowadzonych dla wszystkich uczniów klas II.

Każdy z nas może stać się świadkiem wypadku lub nagłego zachorowania, które będzie stanowiło zagrożenie dla zdrowia lub życia osoby poszkodowanej. Ponieważ czas niezbędny na przybycie pierwszych zespołów ratunkowych to co najmniej kilka minut, bardzo ważne jest podjęcie właściwych działań mających na celu podtrzymanie życia lub zminimalizowanie niekorzystnych skutków zdarzenia. Warto wiedzieć, jak wygląda technika udzielania pierwszej pomocy, gdyż twoja wiedza może uratować komuś życie!

Szkolenie zostało przeprowadzone przez profesjonalnych ratowników firmy REMEX Van der Coghena.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021