Współpraca

data: 02/11/2014 || autor: TD

zamknij

Z przyjemnością informujemy, że została zawarta umowa pomiędzy Zespołem Szkół im. I.J.Paderewskiego a:

– Politechniką Śląską w Gliwicach , która formalizuje współpracę edukacyjną i umożliwia uczniom Paderewskiego korzystanie z szeroko pojętych zasobów dydaktycznych tej renomowanej Uczelni.

– Śląskim Uniwersytetem Medycznym w zakresie organizacji na rzecz uczniów Szkoły przedsięwzięć, które maja przyczynić się do popularyzacji nauk ścisłych i studiów na kierunkach medycznych. Uczniowie Paderewskiego mogą odtąd m.in. korzystać z zajęć w ramach tzw. Uniwersytetu Licealisty.

– Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu w zakresie współpracy w realizacji nauczania w zawodzie technik spedytor. Przedmiotem porozumienia jest  podejmowanie wspólnych działań o podnoszących jakość kształcenia słuchaczy obu szkół.

Akademią Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021