Do Krakowa przed maturą

data: 19/03/2015 || autor: M.Popowska

zamknij

14.03.2014 chętni uczniowie klasy IIIb, IIId. IIIa wzięli udział w wycieczce do Krakowa. Maturzyści wykorzystali ten dzień, by lepiej przygotować się do czekającego ich egzaminu. Wspólnie z przewodnikiem zwiedzali krakowskie miejsca związane z kulturą i literaturą, Uczestniczyli m.in. w lekcji w Muzeum Narodowym w Sukiennicach, gdzie pod okiem fachowca doskonalili umiejętności analizy i interpretacji dzieła sztuki. Wieczorem na podsumowanie całodziennego spotkania z kulturą wszyscy uczestniczyli w sztuce teatralnej „Pułapka na myszy” w Teatrze J. Słowackiego.

Mimo niesprzyjającej aury wyjazd był bardzo udany i wszyscy uczestnicy wrócili w dobrych nastrojach.

Wycieczka odbywała się w ramach zajęć rozwijających kompetencje kluczowe z projektu START czyli Szkoła Twórcza, Atrakcyjna, Rozwijająca Talenty w Powiecie Gliwickim

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021