Międzyszkolna promocja turystyki

data: 27/03/2015 || autor: DG

zamknij

25 marca 2015 w Pilchowicach podpisane zostało porozumienie pomiędzy naszą szkołą a Gimnazjum w Pilchowicach dotyczące wspólnej promocji turystyki i współpracy przy organizacji przedsięwzięć turystycznych.

Pierwszym efektem podpisanego porozumienia będą dwie eskapady bacpackingowe do Oslo, realizowane pod kierownictwem panów: Adama Ziai (koordynatora  knurowsko-pilchowickiej współpracy, opiekuna ośmiu pilchowickich egzotycznych eskapad, nauczyciela w obu szkołach- synatariuszach porozumienia) oraz Tomasza Pyki: romanisty, sportowca, podróżnika oraz pani Aleksandry Rokity, nauczycielki przedmiotów zawodowych w zawodzie technik obsługi turystycznej. W podróż w nieznane wyruszą jako pierwsi uczniowie Technikum, a następnie grupa mieszana: T-LO.

W czerwcu planujemy wspólny festiwal małych form podróżniczych (film, fotografia, slajd).

W sierpniu uczennice klasy technik obsługi turystycznej wyruszaja na praktykę zawodową do hiszpańskiej Ubedy.

.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021