Sztuka szukania

data: 20/03/2015 || autor: B.Lezuch

zamknij

informacji: możliwości i niedoskonałości naszego mózgu” to temat warsztatów w których wzięli udział uczniowie – biolodzy  naszej szkoły którzy interesują się możliwościami i ograniczeniami naszego mózgu. Warsztaty odbyły się wczoraj ( 19 marca) w Centrum Informacji Naukowej CINiBA Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,  w ramach obchodów  “Światowego Tygodnia Mózgu 2015 ” Nauczyliśmy  jak skutecznie, szybko i za darmo wyszukiwać  informacje na temat, w źródłach internetowych i bibliotecznych.

Do następnego wyjazdu, tym razem w Beskidy  –  11 kwietnia 2015. Bożena Leżuch – opiekun grupy

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021