Maturzystom…

data: 30/04/2015 || autor: M D

zamknij

…Zespołu Szkół im. I.J.Paderewskiego (120 absolwentów LO, 58 absolwentów Technikum) życzymy doskonałej kondycji intelektualnej i fizycznej, oczywistych arkuszy egzaminacyjnych, życzliwych komisji, świetnych wyników…

Wszystkich prosimy o staranne przestrzeganie harmonogramu egzaminów ustnych i pisemnych, punktualność, niewnoszenie na sale egzaminacyjne żadnych urządzeń telekomunikacyjnych, przyniesienie własnych kalkulatorów prostych (matematyka, fizyka, chemia, biologia, WOS) i czarnych długopisów.

Zaczynamy 4 maja 2015 o godz. 9.00 obowiązkowym egzaminem z języka polskiego na poziomie podstawowym.

Klasom niematuralnym przypominamy, że dni 4, 5, 6 maja są dniami wolnymi od zajęć edukacyjnych.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021