Po koncercie

data: 29/04/2015 || autor: DG

zamknij

zdjęcie-1Tegoroczny – 15. z kolei – koncert charytatywny już za nami. W tym roku zagraliśmy nieco późniejsza wiosną i pożegnaliśmy tym samym maturzystów. Na scenie podziwialiśmy dobrze znane wokalistki licealne (Aleksandra Śmieja, Monika Stasiak, Anna Długosz, Paulina Kaleta, Julia Lisoń, akompaniatorzy Aleksandra Kutypa, Daniel Grychtoł) i ostrego rocka w wykonaniu The Last Room (Dawid Łączyński I ti – gitara, Filip Dyl I ti – gitara, Grzegorz Czapek -również gitara, Maciej Langosz – perkusja oraz Ada Lepiorz II tet – wokal), rewelacyjnej kapeli Technikum, tegorocznego odkrycia i sensacji muzycznej. Koncert wymyślił, reżyserował i prowadził charyzmatyczny prof. Paweł Zięba.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych gości: zespołu z MG nr 3  oraz profesjonalisty Michała Gasza, a także gościnnego Centrum Kultury w Knurowie.

Dochód z koncertu szkolny wolontariat przeznaczył na zakup 10 wyprawek szkolnych na nowy rok szkolny dla potrzebujących sześciolatków.

relacja fotograficzna portalu MiastoKnurów  tutaj

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021