wyprawa na Stożek

data: 13/04/2015 || autor: B.Lezuch

zamknij

W miniony weekend grupa turystyczna ( biologiczno -geograficzna ) rozpoczęła sezon wyjazdem w Beskidy. Celem był Stożek, który został “zdobyty” w zimowych, śnieżnych po kolana warunkach. Podczas warsztatów geograficznych młodzież wyznaczała azymuty i wykonywała profil topograficzny, zaś biolodzy  rozpoznawali gatunki drzew iglastych oraz obliczali wiek drzewostanu. Słoneczna-zimowa aura, cudowna panorama naszych gór oraz dobry humor  pozwolił wszystkim uczestnikom nabrać sił na następny tydzień nauki. Opiekunami  grupy były panie : Anna Ratajczak,  Iwona Lewandowska-Knopp oraz Bożena Leżuch. Do następnego wyjazdu …

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021