Bakcyl

data: 12/05/2015 || autor: I.Szczygiel

zamknij

BAKCYL istnieje dzięki KORBIE.
Co to Korba? To świetna inicjatywa z rąk Agaty Otrembskiej, która ma na celu wybranie wśród młodzieży ze Śląska grupę ludzi z umiejętnościami przywódczymi i szkolenie ich na młodych liderów i liderki, którzy swoimi indywidualnymi projektami mogą zakręcić Śląskiem. Korba to liczne warsztaty, wyjazdy, niesamowite spotkania, ale przede wszystkim LUDZIE, którzy nawzajem napędzają się do robienia czasem ekstremalnie wyjątkowych rzeczy. Sama jestem uczestniczką VI już edycji Projektu Korba i nigdy nie powiem, że żałuję, dzięki niej mogę teraz organizować Bakcyla, mogę go tworzyć od podstaw- dla WAS! Bez ograniczeń dla wolnych artystycznych duszyczek.

Skąd sama idea przedsięwzięcia? Sama deklaruję się jako dusza artystyczna, ciągle coś bazgrzę, podśpiewuję, fotografuję, żyję tym wszystkim, dlatego chciałabym zarazić innych odrobiną sztuki. Na wielki finał może przyjść każdy, wziąć udział w warsztatach, wystawach i występach osób wybranych drogą castingu. BAKCYL to bardzo przemyślany projekt, w swoim życiu nie znoszę ograniczeń, BAKCYL ich nie ma. Nie narzucamy tematów, rodzajów wykonywania prac, technik. Tu liczysz się Ty i to co masz w głowie! Nieważne czy robisz to co robisz od miesiąca, pół roku, dwóch lat, a może dziesięciu, jeśli jeszcze się nie pokazałeś- ZAPRASZAMY! Daj ludziom razem ze mną i zespołem projektu tą szansę, by i oni złapali BAKCYLA sztuki. Przyczyń się do rozwoju kulturalnego naszego miasta.

Zapraszamy na castingi to już 15.05 na 16.00  w Technikum nr. 1.

Nie wstydzić się,  miła załoga i indywidualne konsultacje z jury powinny wam dodać pewności siebie.

Więcej informacji na:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=634075746727544&set=pcb.1093760047313307&type=1&theater

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021