drużyna PCK zdaje maturę

data: 13/05/2015 || autor: DG

zamknij

Utytułowana reprezentacja szkoły w zawodach czerwonokrzyskich w składzie: Paulina Kaleta IIId, Magda Skupień IIId, Ola Beck IIId, Angelika Jasto IIId i Klaudia Pieniak IIIa równolegle ze zdawaniem licznych egzaminów maturalnych wygrywa rejonowe zawody pierwszej pomocy i uzyskuje awans do finału wojewódzkiego w Katowicach.

Uroczystość podsumowania działalności szkolnego koła PCK, odpowiednich wyróżnień i podziękowań dla naszych uczennic oraz szkolnego opiekuna, p. Aleksandry Surdel  odbędzie się 21 maja 2015. Szczególne wyróżnienie i gratulacje otrzyma Paulina Kaleta, uczestniczka Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021