Fizyka to show

data: 12/05/2015 || autor: DG

zamknij

Trwają rozgrywki V edycji Konkursu z Fizyki dla Gimnazjalistów Od Newtona do Einsteina., organizowanego corocznie przez prof. Grzegorza Cubera.

Po eliminacjach, które odbyły się w naszej szkole w dniu 28 kwietnia, a w których uczestniczyło blisko 100 gimnazjalistów – młodych fizyków zaprosimy na finał zaplanowany na 19 maja 23 najlepszych z klas I, II i III.

Eliminacjom towarzyszył unikalny pokaz iluzji w wykonaniu świetnego mówcy motywacyjnego 24-letniego katowiczanina Tomasza Kabisa, finalisty programu Mam Talent.  Niezależnie od tego ile w zaprezentowanym pokazie było fizyki, ile psychologii, ile zręczności i sprytu – na pewno widzieliśmy efekty systematycznych codziennych treningów i prawdziwą, pięknie wypielęgnowaną pasję.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021