UCZMY SIĘ JĘZYKÓW….. (szczególnie chińskiego)

data: 27/05/2015 || autor: ANiebudek

zamknij

Dziś, tj. 27 maja mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły Panią Annę Kolasińską- tłumaczkę, koordynatorkę projektów pozarządowych, a także zapaloną harcerkę. Celem spotkania
z uczniami klas II było uświadomienie młodzieży jak ciekawe i pełne niezapomnianych przeżyć może być życie, jeśli znamy języki obce, których niekoniecznie musimy uczyć się podczas studiów lub kursów językowych, ale również w zaciszu domowym, wykorzystując dostępną technologię lub, jak zachęca nasz gość, uczestnicząc w wielu darmowych, a niezwykle inspirujących programach pozarządowych z ofertą których możecie zapoznać się na stronie www.ngo.pl  .
Naszemu gościowi serdecznie dziękujemy za przybycie i poświęcony czas, a Wam, drodzy uczniowie, życzymy chęci do nauki języków obcych ( w tym szczególnie modnego na Zachodzie języka chińskiego) oraz odwagi do podejmowania działań rozwijających zarówno Wasze umiejętności jak i osobowość.

Kadra językowa

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021