Wyróżnienie Marszałka Województwa Śląskiego dla paderkowej turystyki

data: 28/09/2015 || autor: DG

zamknij

turystykaMarszałek Województwa Śląskiego wyróżnił Zespół Szkół im. I.J.Paderewskiego w Knurowie za zasługi dla rozwoju turystyki w województwie śląskim w 2015r. W uzasadnieniu podano działalność edukacyjną szkoły w zakresie kształcenia młodzieży w zawodzie technik obsługi turystycznej,  sukces wakacyjnych praktyk 16 uczennic Technikum w hiszpańskiej Ubedzie, czerwcowy Festiwal Podróżniczy, ubiegłoroczną turystykę backpakingową do Oslo,  współpracę turystyczna z pilchowickim gimnazjum, coroczne wyprawy kulturowo-językowe do krajów Europy Zachodniej, świetne integrujące wycieczki klasowe, górskie wyprawy z MOPP, wyjazdy edukacyjne po kulturę wysoką, holistyczną edukację turystyczną realizowaną kontekstowo podczas nauczania geografii i biologii.

Stosowna uroczystość odbyła się na zamku w Pszczynie w miniony piątek  z okazji Światowego Dnia Turystyki, przypadającego corocznie na dzień 27 września. Staroście i Zarządowi Powiatu Gliwickiego dziękujemy za nominację, a wszystkim nauczycielom, którzy organizują wyjazdy, wyprawy i wycieczki, a następnie niestrudzenie podróżują z młodzieżą Paderka, nie zważając na brak czasu, niepogodę, niewygody – dziękujemy!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021