Erasmus + : projekt “Lingwistyczne szlify” na finiszu

data: 06/10/2015 || autor: DG

zamknij

Z początkiem września w Zespole Szkół im. I. J. Paderewskiego w Knurowie zakończył się projekt „Lingwistyczne szlify” w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

Celem projektu było podniesienie kwalifikacji językowych i kulturowych nauczycieli języków obcych, a w dalszym działaniu wzrost poziomu językowego uczniów naszej szkoły. W ramach projektu nauczyciele języka angielskiego oraz niemieckiego, a także dyrektor szkoły odbyli kursy zagraniczne w Wielkiej Brytanii, Niemczech i na Malcie, szlifując umiejętności lingwistyczne, gromadząc doświadczenia kulturowe, zyskując inspiracje do dalszej pracy i nawiązując kontakty z nauczycielami z różnych krajów, w przyszłości owocujące współpracą międzynarodową i wymianami zagranicznymi. Z funduszy projektu zostały również zakupione pomoce dydaktyczne do nauki języków obcych m.in. kilkanaście pozycji książkowych oraz tablica multimedialna z projektorem i oprogramowaniem, która od dziś służy nam w sali 27 LO.

GrupaOxfordprzed Pałacem Buckingham w Londyniezajęcia w BrightonELC1

C

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021