Tableau Absolwentów 1963

data: 02/10/2015 || autor: DG

zamknij

W pierwszą rocznicę obchodów Jubileuszu 60-lecia Szkoły odwiedzili nas niecodzienni Goście. Czwórka Absolwentów 1959-1963 odtworzyła ze starej fotografii i podarowała Szkole utracone wcześniej tableau swojej klasy, które zostało zawieszone obok sali 45 LO.

tableau 59-63Absolwentom, którzy z upływem lat coraz bardziej doceniają edukację licealną i przyjaźnie, które przetrwały całe ich dorosłe życie, dziękujemy za piękny gest, dbałość o tradycję i wspaniałe uzupełnienie galerii Absolwentów Szkoły, pomieszczonej na II pietrze budynku LO.

Na zdjęciu od lewej: Zygmunt Mierzwa, Alojzy Madeja, Janina Potempa-Grzybowska, Jerzy Berszakiewicz.

Ciekawe, co za 50 lat zostanie z portali społecznościowych i w jaki sposób będziemy kiedyś przeglądać i odczytywać ten natłok informacji, zdjęć, komentarzy, lajków? Jak dzisiejszy licealista wróci do lat młodości -jeśli oczywiście będzie chciał wracać…?

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021