4 radnych ZSIJP w Młodzieżowej Radzie Miasta

data: 26/11/2015 || autor: DG

zamknij

Wczoraj, 25/11/2015 w godzinach popołudniowych w knurowskim ratuszu  miała miejsce uroczysta inauguracyjna sesja Młodzieżowej Rady Miasta Knurów, której radnymi jest 4 uczniów naszej szkoły: Kinga Włodarczyk (I LO), Szymon Owczorz (I LO), Jakub Gruca (Technikum nr 1), Mateusz Bielecki (Technikum nr 1). Na sesji gościli włodarze miasta z prezydentem Adamem Ramsem i przewodniczącym Rady Miasta Tomaszem Rzepą oraz dyrektorzy knurowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Kindze Włodarczyk gratulujemy wyboru na funkcję sekretarza MRM, całej Radzie życzymy skutecznej i satysfakcjonującej pracy na rzecz młodzieży naszego miasta.

fotorelacja portalu i-knurów tutaj

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021