licealistka zostaje studentką

data: 03/11/2015 || autor: B.Lezuch

zamknij

Index studenta Uniwersytetu Licealisty otrzymała Martyna Napierała uczennica III klasy o profilu biologiczno-chemicznym, podczas inauguracji roku szkolnego 2015/2016, który odbył się 30 października w murach SUM w Katowicach -Ligocie. Podczas piątkowych uroczystości Studenci mieli również niepowtarzalną okazję zwiedzania nowoczesnego Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej, oraz Kampusu Uczelni w Katowicach.

Swoją “przygodę z medycyną” Martyna rozpoczęła już we wrześniu, uczestnicząc w zajęciach z anatomii, biochemii czy fizjologii . Gratulujemy Martynie zakwalifikowania się do programu i życzymy sukcesów na egzaminie końcowym.

Więcej informacji na temat Uniwersytetu Licealisty znajdziesz tutaj:

http://www.sum.edu.pl/oferta…/uniwersytet-licealisty/49-uniwersytet-licealisty

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021