matura próbna z Operonem

data: 23/11/2015 || autor: B.Lezuch

zamknij

Matura próbna “z Operonem” dla wszystkich uczniów Zespołu Szkół im. I.J. Paderewskiego zostanie przeprowadzona w dniach od 24 – 27 listopada. To pierwsze zmaganie maturzystów z arkuszem maturalnym, dlatego przypominamy o zabraniu ze sobą: czarnego długopisu, dowodu tożsamości, kalkulatora prostego( na matematykę)  i innych wymienionych w komunikacie dyrektora CKE pomocy.

Wszystkie informacje organizacyjne wywieszone zostały na tablicy ogłoszeń dla maturzystów .

Jednocześnie informujemy o zakazie używania jakichkolwiek urządzeń telekomunikacyjnych !!!!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021