Narodowe Święto Niepodległości

data: 09/11/2015 || autor: DG

zamknij

11 listopada jest uroczystym dniem, w którym Polacy radośnie i dumnie świętują niepodległość swojej Ojczyzny!

W przeddzień Święta, czyli we wtorek o godz. 8.00 cała społeczność szkolna LO spotyka się na sali gimnastycznej, aby wysłuchać programu historyczno-artystycznego poświęconego sprawom narodowym i patronowi Szkoły, Ignacemu Janowi Paderewskiemu. Uroczystość przygotowuje samorząd uczniowski oraz szkolni pasjonaci historii, pracując pod kierunkiem prof. Marzeny Krasoń-Kapłanek.

W środę 11.11. o godz. 11.oo zapraszamy do kościoła pw. św. Cyryla i Metodego na uroczystą Mszę św. z udziałem szkolnego Sztandaru w asyście pocztu sztandarowego i delegacji szkoły

Również w środę 11.11. o godz. 13.00 młodzież naszej szkoły oraz chór Schola Cantorum uświetni powiatowe obchody Święta Niepodległości, które będą miały miejsce w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 przy ul. Szpitalnej 29 w Knurowie. Na tę uroczystość zapraszamy również uczniów szkoły oraz  rodziców i mieszkańców miasta, dla których sprawy tożsamości i niepodległości narodowej są wartościami o wielkim znaczeniu.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021