Pierwsza pomoc – to takie proste

data: 12/11/2015 || autor: B.Lezuch

zamknij

Dzięki szybkiemu działaniu oraz wykonaniu prostych czynności możemy uratować ludzkie życie, a że czynności te są naprawdę proste, każdy uczeń naszej szkoły może przekonać się na organizowanych przez nas kursach z zakresu udzielania I pomocy. 12 listopada 2015 rozpoczął się cykl szkoleń którym objęci są wszyscy uczniowie klas II. Jak i kiedy skorzystać z defibrylatora, co robić w przypadku omdleń, skaleczeń czy wypadków drogowych . Najważniejsze:  POMAGAĆ !!!

“Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko”

Honore de Balzac

Szkolenie prowadzone jest przez ratowników Med Heart – Śląskie Centrum Szkoleń Medycznych
«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021