Listy w obronie praw człowieka

data: 16/12/2015 || autor: DG

zamknij

Jak co roku uczniowie i nauczyciele Paderewskiego licznie dołączyli do Maratonu Pisania Listów, organizowanego w miniony piątek 11.12.2015 przez Miejskie Gimnazjum nr 2 w Knurowie. Akcja jest manifestacją obrony praw człowieka, wolności i demokracji, organizowaną corocznie przez Amnesty International. Tym razem pisaliśmy setki listów do prezydenta Uzbekistanu z apelem o uwolnienie Muhammada Bekzhanowa, torturowanego i więzionego uzbeckiego dziennikarza.

Za każdy napisany list – dziękujemy w imieniu organizatorów, ale i w imieniu wszystkich, dla których idee wolnościowe są wartością fundamentalną.

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021