Magiczna Noc Biologów

data: 18/01/2016 || autor: B.Lezuch

zamknij

Wśród uczestników V edycji Nocy Biologów zorganizowanej na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego nie zabrakło jak zawsze młodych pasjonatów z Paderka. W piątkową noc uczniowie Id oraz IId -klas o profilu przyrodniczym pod opieką p. Iwony Lewandowskiej – Knopp oraz p. Bożeny Marcol uczestniczyli w wykładach, warsztatach, laboratoriach, konkursach pozwalających zgłębić tajemnice natury. Miedzy innymi był to wykład” Odkrywamy kod natury”, “ Niesporaczki nadzieją na odkrycie kodu długowieczności”, laboratorium ” Otwieramy serce przed Tobą”, ” Spójrzmy prawdzie w oczy. Co to jest rogówka, twardówka czy oko w środku jest przezroczyste? “ i wiele innych…

A potem już tylko spacer po bajkowo oświetlonym, jeszcze świątecznym mieście Katowice.

Był to naprawdę magiczny wieczór…

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021