Międzykontynentalnie

data: 18/01/2016 || autor: ANiebudek

zamknij

W minionym tygodniu lekcje języka angielskiego ubogacił nam swoją egzotyczną osobą oraz ciekawymi prezentacjami gość-wolontariusz z Chin- Andy Sun. Dziękujemy Wam za okazane gesty przyjaźni oraz za wszelką pomoc w organizacji pobytu naszego gościa w Knurowie. Szczególne podziękowania kierujemy do Olgi Mrozek z klasy Ic, która ugościła Andy’ego w swoim domu.
Wszystkich, którzy chcieliby spotkać się ponownie z Andy’m , ale także z innymi wolontariuszami, którzy odwiedzili śląskie szkoły w tej edycji programu ‘World Talks’ zapraszamy na Wielką Galę podsumowującą projekt, na której będziecie mieli okazję zobaczyć tradycyjne stroje uczestników projektu, spróbować ich regionalnych potraw oraz zobaczyć przygotowane przez nich prezentacje. Gala odbędzie się w Filii nr 2 3-3a Miejskiego Domu Kultury w Katowicach- Giszowcu, Plac pod Lipami 1, dnia 28 stycznia w godzinach od 17.30 do ok. 19.30. Zainteresowanych, prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa nauczycielom języka angielskiego do najbliższej środy.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021