Erasmus Plus podsumowany

data: 16/03/2016 || autor: DG

zamknij

14 marca 2016 odbyło się w Technikum Nr 1 uroczyste podsumowanie projektu „Praktyka zagraniczna biletem do przyszłości współczesnego Europejczyka” w ramach programu Erasmus+ połączone z wręczeniem certyfikatów europejskich – Europass Mobilność. Na spotkaniu wspominano czterotygodniowy pobyt w Hiszpanii, zwrócono uwagę na osiągnięcia stażystek i rezultaty projektu. Zebrani goście: pani Ewa Jurczygawicestarosta Powiatu Gliwickiego, pani Dorota Gumiennydyrektor ZSIJP, pan Marian Karlińskiwicedyrektor ds. Technikum Nr 1, pani Bożena Michalak – wychowawczyni kl. III tet, opiekunowie, którzy pełnili nadzór nad młodzieżą podczas stażu oraz rodzice uczestniczek mieli także okazję wysłuchać dwóch piosenek (w tym jednej w języku hiszpańskim) w wykonaniu uczennic – Agnieszki Kusyk, Marty Porembskiej, Ramony Jachym, Moniki Skupień, Katarzyny Matyjasik, Wiktorii Klasik, Marzeny Malczyk. W programie spotkania znalazły się także przemówienia z podziękowaniami i gratulacjami skierowane zarówno do dziewcząt, które otrzymały certyfikaty jak i do koordynatora projektu – pani Aleksandry Rokity i nauczycieli zaangażowanych w projekt, którzy pełnili role opiekunów podczas pobytu w Hiszpanii: pani Adrianna Wilk oraz panowie Tomasz Pyka i Adam Ziaja . Po części oficjalnej wykonano pamiątkowe zdjęcia, a następnie był czas na rozmowy przy kawie i ciastku. Całej uroczystości towarzyszyły zaprzyjaźnione media – redakcja Wiadomości Powiatu Gliwickiego oraz TV TVT. Poniedziałkowe popołudnie spędzone w miłej atmosferze z pewnością zapisze się w pamięci jako kolejne dobre wspomnienie związane z realizacją projektu w ramach programu Erasmus+ oraz jako ważne wydarzenie w naszej Paderkowej społeczności szkolnej.

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021