wręczenie świadectw ukończenia szkoły abiturientom

data: 27/04/2016 || autor: DG

zamknij

Abiturientów I Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum nr 1 w Zespole Szkół im. I.J.Paderewskiego zapraszamy na uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych i wręczenia świadectw uprawniających do przystąpienia do egzaminów maturalnych w piątek 29 kwietnia 2016 o godz. 12.30 do Domu Kultury w Knurowie – Szczygłowicach.

W programie wiele wzruszeń, podziękowań, podsumowań i słowa mobilizacji przed majową sesją egzaminacyjną.

Uczniowie klas niematuralnych uczą się tego dnia przez 4 pierwsze lekcje, a następnie rozpoczynają przedłużony długi weekend, po którym spotkamy się w szkole dopiero 9 maja 2016 – by uczyć się wg zmienionego planu lekcji.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021