czy kasztany zakwitły?

data: 04/05/2016 || autor: DG

zamknij

Sesja egzaminacyjna Matura 2016 rozpoczęta, zatem Maturzystom życzymy wszelkiej pomyślności!

Podczas piątkowej uroczystości zakończenia zajęć dydaktycznych w klasach programowo najwyższych wszyscy dziękowali wszystkim, było dużo kwiatów, wzruszeń, sentencji, życiowych rad, nagród i gratulacji. Gośćmi szczególnymi byli p. Ewa Jurczyga – wicestarosta gliwicki oraz p. Lucyna Szczeponik – wiceprzewodnicząca Rady Rodziców.

Stypendia Rady Rodziców za najwyższą średnią ocen na świadectwie ukończenia szkoły otrzymali: Natalia Hajduk (I LO) i Grzegorz Szmidt (Technikum nr 1).

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Joanna Besler, Anna Długosz, Katarzyna Firmanty, Alicja Grala, Natalia Hajduk, Hanna Płaszczyk, Magdalena Rudnik, Oliwia Rusin, Grzegorz Szmidt, Adrian Szymacha, Sylwia Zajusz.

PADER czyli Subiektywna Nagroda Dyrektora Szkoły za szczególną osobowość w roku 2016 trafiła w ręce Arkadiusz Smołki (I LO) i Patrycji Kaszubińskiej (Technikum nr 1).

Zapraszamy na fotorelację z uroczystości wręczenia świadectw ukończenia szkoły umieszczonej na stronie Przeglądu Lokalnego.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021