Brazylia i Indie w Paderku

data: 07/06/2016 || autor: ANiebudek

zamknij

Z pewnością zauważyliście już, że gościmy w murach naszej szkoły wolontariuszy z projektu Global Citizen  organizowanego przez młodzieżową organizację AIESEC działającą przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. W tym tygodniu odwiedzają nas: Samia z Brazylii oraz Shashwat z Indii. Ich celem jest promowanie kultury swoich krajów oraz jak najlepsze poznanie naszej rodzimej kultury. W imieniu wszystkich nauczycieli języków obcych zachęcamy Was do aktywnego udziału w zajęciach prowadzonych przez naszych gości oraz do świadczenia swoim zachowaniem i otwartością, że Polacy to świetni i życzliwi innym ludzie.

Zapraszamy również do lektury czwartkowego Przeglądu Lokalnego, gdzie znajdziecie wywiad z naszymi gośćmi.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021