sesja naukowa

data: 10/06/2016 || autor: B.Lezuch

zamknij

8 czerwca 2016 w kinie ” Scena Kultura” odbyła się Młodzieżowa Sesja Naukowa pod patronatem Centrum Edukacji Środowiskowej w Knurowie. W programie zostały przedstawione referaty popularnonaukowe z dziedziny nauk medyczno-przyrodniczych. Wśród uczestników nie zabrakło reprezentacji  Paderka, uczennice klasy IId Patrycja Bucior i Aleksandra Pietraszek  wygłosiły referat nt” Substancje konserwujące i ich wpływ na wątrobę”.

Referat był poprzedzony pracą badawczą udowadniającą detoksykacyjny charakter wątroby jako centrum metabolicznego organizmu człowieka. Gratulujemy uczennicom zainteresowań i życzymy trafnych wyborów w klasie maturalnej, już w następnym roku szkolnym!!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021