sukces młodych medyków

data: 17/06/2016 || autor: B.Lezuch

zamknij

Nie dla wszystkich  to już koniec roku szkolnego. W dniu 14 czerwca 2016 na Wydziale Lekarskim ŚUM w Katowicach odbył się egzamin rekrutacyjny dla kandydatów aplikujących do programu  “Uniwersytet Licealisty”  Uczniowie naszej szkoły Przemysław Burliga (IId), Szymon Owczorz (Ic), Anna Sawicka (IIab1), oraz Aleksandra Kapuśniak (Ic) przeszli pozytywnie kwalifikacje do III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku na Wydziale Lekarskim ŚUM w Zabrzu.  W teście sprawdzającym wiedzę z biologii, chemii, fizyki i matematyki osiągnęli wymaganą liczbę punktów,  co oznacza że znaleźli się wśród najlepszych uczniów z województwa  zostając “studentami” ŚUM w roku 2016/2017 !

Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów  w rozpoczynającej się “przygodzie z medycyną”

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021