Backpacking w Kambodży

data: 29/09/2016 || autor: DG

zamknij

Wczoraj (28 września 2016r.) wieczorem w zaprzyjaźnionym Zespole Szkół w Pilchowicach odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczną letnią ekspedycję do egzotycznej Kambodży, prowadzoną przez p. Adama Ziaję, w której uczestniczyła Oliwia Chłodnicka z kl. II Tlt.

Wśród opowieści i wspominania, zdjęć i filmów, degustacji azjatyckiej kuchni – na pierwszy plan wybijała się idea odważnego podróżowania, ciekawości świata i ludzi, przyjaźni, wzajemnego szacunku i pogody ducha.

A kto wie, że jego własne podróże są ekscytujące, dobrze wymyślone, zrealizowane i sfotografowane – niech zgłasza swoje zdjęcia, filmy lub prezentację (za pośrednictwem p. Anny Śpiewli-Panasewicz) do Festiwalu Podróżniczego, współorganizowanego przez naszą szkołę już 15 listopada 2016r.

Ciekawe są wszystkie destynacje, wszystkie sposoby podróżowania i każde towarzystwo.

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021