Licealiada lekkoatletyczna

data: 17/10/2016 || autor: DG

zamknij

Po nadzwyczaj udanym Meetingu Lekkoatletycznym im. E.Kiszki przyszedł czas na awans lekkoatletycznej męskiej reprezentacji szkoły do finału Wojewódzkiej Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej, gdzie drużyna w składzie: Daniel Galiński, Sebastian Dmowski, Mateusz Malinowski, Kamil Garbacik, Łukasz Cieślik, Krzysztof Serafin, Filip Szydło, Kamil Wojdat, Michał Bittner, Filip Kolorz, przygotowana przez prof. Mirosławę Cypruch, zajęła wysokie 9. miejsce w województwie śląskim, mierząc się również ze szkołami mistrzostwa sportowego.

Sportowcom dziękujemy za wspaniałą postawę i gratulujemy wyników sportowych!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021