Wygraj stypendium marzeń

data: 11/10/2016 || autor: B.Lezuch

zamknij

ADAMED SmartUP to szansa na karierę naukowca dla każdego nastolatka, to program edukacyjny który pozwoli Ci odkryć fascynujący świat nauk ścisłych i przyrodniczych. Na uczestników czeka wirtualny, naukowy survival, w którym nagrodą jest wyjazd na niezwykły obóz ( latem 2017 ). Najlepsi uczestnicy zostaną objęci 10-miesiecznym programem profesjonalnych konsultacji edukacyjnych, przygotowujących do kariery naukowej, a najzdolniejsi z nich otrzymają stypendia.

Jeśli chcesz sprawdzić swoją wiedzę, udowodnić innym, że masz talent do nauk ścisłych, i wygrać wyjazd na wakacyjny kurs naukowy, zarejestruj się do rekrutacji w programie stypendialnym, podejmij wyzwanie i pokaż , że to właśnie Ciebie szukają.

Wejdź na stronę     https://adamedsmartup.pl/ i dołącz do nich !!!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021