Paderewski: artysta i polityk

data: 07/11/2016 || autor: DG

zamknij

Tegoroczną refleksję nad biografią i dorobkiem Patrona naszego Zespołu Szkół – w powiązaniu z uroczystymi obchodami Święta Niepodległości – zaprezentują uczniowie Technikum nr 1, akcentując piękną 25. rocznicę nadania Szkole imienia Ignacego Jana Paderewskiego, ale i ważny dla nas pierwszy Jubileusz 10-lecia działalności Technikum nr 1 w ZSIJP.

Takie potrójnie skojarzone świętowanie jest okazją do zaproszenia w mury naszej szkoły (budynek przy ul. Szpitalnej 25, sala gimnastyczna) uczniów, nauczycieli, absolwentów, władz Powiatu Gliwickiego i miasta Knurowa, dyrektorów zaprzyjaźnionych placówek oświatowych, przedstawicieli Śląskiego Kuratorium Oświaty i wielu innych wspaniałych gości na nastrojową Wieczornicę Patriotyczną po zmroku 10 listopada 2016, godz. 16.00.

Natomiast 11 listopada 2016  po uroczystej mszy św. z udziałem szkolnego Sztandaru złożymy kwiaty pod pomnikiem przy ul. Dworcowej oraz zapraszamy do hali sportowej przy ul. 1 Maja 21 (LO) na powiatowe obchody Święta Niepodległości z udziałem władz Powiatu Gliwickiego, uczniów klas mundurowych ZSZ nr 2 oraz mieszkańców miasta i powiatu.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021