Amnesty International 2016

data: 15/12/2016 || autor: B.Lezuch

zamknij

Maraton Pisania Listów 2016 odbył się 10 grudnia, w ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka.Adresatem są władze krajów w których łamane są prawa człowieka. W  Polsce w blisko 800 miejscach pisano w szkołach, bibliotekach, kawiarniach, domach prywatnych. Jak co roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w tegorocznym XVII już Maratonie organizowanym przez Miejskie Gimnazjum nr 2 w Knurowie. Wiemy że listy są ogromnym wsparciem dla bohaterów i ich bliskich – dają im siłę i nadzieję w walce o swoje prawa.Mamy nadzieję iż nasze apele doprowadzą do uwolnienia Mahmouda Abu Zeida – niezależnego egipskiego fotoreportera.

                                                                                            DZIĘKUJEMY !

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021