warsztaty chóralne

data: 09/12/2016 || autor: DG

zamknij

Miniony weekend śpiewacy Młodzieżowego Chóru Mieszanego Schola Cantorum razem z Panią Dyrygent Kamillą Pająk spędzili w Wiśle – Jaworniku, poświęcając czas na intensywne przygotowania do bożonarodzeniowego sezonu koncertowego, na wypoczynek w górach oraz na integrację zespołu z pierwszoklasistami, którzy licznie zasilili zespół w przededniu 50 rocznicy pracy artystycznej, przypadającej w przyszłym roku .

Miłym akcentem dla szkoły są specjalne podziękowania wystosowane przez  goszczący chórzystów pensjonat, w którym wrażenie zrobiło zarówno Wasze nienaganne zachowanie, jak i piękne, unikalne zamiłowanie do śpiewu chóralnego.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021