Daleki Wschód bez tajemnic

data: 06/02/2017 || autor: ANiebudek

zamknij

A wszystko za sprawą studentów-wolontariuszy językowych Zhiqing Chloe Luo (Chiny) i Anca Jagra Ardana (Indonezja), którzy przebyli długą drogę, aby nie tylko poznać Polskę, ale również  spotkać się z Wami i opowiedzieć o kulturze swoich krajów. Zajęcia z naszymi gośćmi będą trwały cały tydzień od 6 do 10 lutego b. r.  w ramach lekcji języka angielskiego. Zapraszamy także zainteresowane osoby do zorganizowania dla nich popołudniowego zwiedzania okolicy.

Zhiqing i Anca biorą udział w programie World Talks i są członkami pozarządowej organizacji o nazwie AIESEC, obecnej w 122 krajach i prowadzonej przez studentów.  Program wolontariatu zagranicznego umożliwia maturzystom i studentom pracę w różnych krajach świata, rozwijanie umiejętności językowych, doskonalenie sztuki prezentacji, współpracę w grupie międzynarodowej, jak również pozwala nawiązać przyjaźnie na całe życie.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021